Зі святом Миколая Чудотворця!

Дата: 18.12.2020 18:59

Світле і радісне свято Миколая Чудотворця першим приходить до нас як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи і милосердя до інших.

Із завмиранням сердець на Святого Миколая чекають діти, бо переконані, що він не омине їхньої домівки, неодмінно принесе подарунки. Для дітей це свято завжди бажане, адже в їхньому прекрасному дитячому світі, за їхніми найщирішими переконаннями, саме в День Святого Миколая здійснюються найпотаємніші і найфантастичніші мрії.

Щиро бажаю, щоб цієї ночі Святий Миколай прийшов до кожного, освятив нас найкращими людськими чеснотами і благословив на добрі справи! Нехай це свято принесе кожній родині добро і щастя. Щоб у найкращих починаннях і добрих справах кожен відчував любов та добро, а задуми і мрії обов’язково здійснювалися. Нехай тепло і ласка не покидає наші оселі, а Святий Миколай приносить тільки радість, приємні несподіванки, надію і віру в краще майбутнє.

Зі святом!

Сільськький голова                                        Олександр ТРОХИМЕЦЬ