Відбулося засідання міжшкільного методичного об'єднання заступників директорів

Дата: 28.12.2020 09:15

22 грудня 2020 р. відбулось засідання міжшкільного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи, педагогів-організаторів, голів методичних об’єднань класних керівників закладів освіти І-ІІІ ступенів Немовицької сільської ради в режимі онлайн.

На засіданні обговорювалось питання: «Сучасний погляд на національно-патріотичне виховання».

Метою даного заходу було показати основні пріоритети національно-патріотичного виховання в системі виховної роботи освітніх закладів. Учасниками засідання (заступниками директорів: Панасюк Л.О., Мініною Н.П., Жук Т.С.) було представлено презентації, де показано,  як реалізується дане питання в закладах освіти. В презентаціях Зносицького та Немовицького закладів освіти була також представлена робота учнівського самоврядування. Педагогом-організатором Тинненської ЗОШ І-ІІІ ст. Омельковець Н.Б. був представлений відеопроєкт  участі лідерів  учнівського самоврядування закладу у Всеукраїнському еколого-патріотичному конкурсі «Паросток».

Було також обговорено основні документи з питань національно-патріотичного виховання. Учасники засідання обмінялись досвідом з питань проведення заходів на дану тематику у новому форматі в умовах карантинних обмежень.