Для бізнесменів Рівненщини стартував онлайн тренінг «Власна справа»

Дата: 21.12.2020 10:00

21-23 грудня Центр сприяння бізнесу за сприяння департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА розпочинає онлайн-навчання з бізнес-планування для підприємців Рівненщини за програмою Міжнародної організації праці (SIYB – Start and Improve Your Business ILO).

Взявши участь у тренінгу та склавши бізнес-план, підприємець зможете претендувати на отримання коштів зі спеціальних програм та компенсацію відсотків за кредитами для розвитку бізнесу з обласного бюджету.

Захід фінансується Департаментом економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА в рамках Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки.

Навчання проведуть тренери з великим досвідом навчання бізнес-плануванню, сертифіковані за міжнародною методологією SIYB (Start and Improve Your Business) ILO.

Для кого цей тренінг:

• Для фізичних осіб підприємців, підприємств та організацій, які планують отримати або мають актуальні кредити для розвитку бізнесу.
  • Для майбутніх підприємців, які планують розпочати власний бізнес і потребують якісно складеного бізнес-плану.
  • Для діючих підприємців, які планують запустити новий напрям діяльності або новий бізнес.

В рамках тренінгу підприємці отримають:

• Інструменти мінімізації відсотків за кредитами для бізнесу;
  • Інструменти з бізнес-моделювання;
  • Методику та шаблон підготовки бізнес-плану;
  • Посібник із бізнес-планування;
  • Електронні таблиці для підготовки та обрахунку бізнес-плану.

Умови участі:

Участь безкоштовна за умови обов’язкової попередньої реєстрації та наявності вільних місць. Тренінг розрахований на 20 осіб.

Дати проведення: 21-23 грудня

Ранішні сесії:

21 грудня – 10:00 – 13:00

22 грудня – 10:00 – 13:00

23 грудня – 10:00 – 13:00

Вечірні сесії:

21 грудня – 16:00 – 19:00

22 грудня – 16:00 – 19:00

23 грудня – 16:00 – 19:00

Формат проведення: Онлайн навчання буде відбуватися з допомогою додатків Zoom або Microsoft teams. Щоденно передбачені дві сесії тривалістю 3 години кожна.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEqQ1MYxEkKJiqSNtEq09MG3yS8nvgTP2GaP-WyTwKtGOoNw/viewform

Додаткові питання за телефоном: 097 146-12-97, Катерина