"Маяк" (Зносичі) переможець Кубка відкриття футбольного сезону 2021 року

Дата: 26.04.2021 10:56

25 квітня відбувся традиційний для Сарненського району футбольний турнір старту сезону "Кубок відкриття". Участь в змаганнях взяли 16 команд, які за попереднім жеребкуванням були розбиті по чотирьох групах. Немовицьку громаду представляли команди "Сокіл" (Немовичі), "Маяк" (Зносичі), "Случ" (Тинне). Матчі проходили на футбольних полях міста Сарни і села Катерирівка.

За результатами групових ігор до півфіналу пробився зносицький "Маяк", який у своїй групі здолав одних з фаворитів турніру "Олімп" (Сарни) і "Колос" (Кричильськ). В 1/2 фіналу, який відбувся на стадіоні "Олімп" м.Сарни, зносицькі футболісти переграли "Алетіко" Глушиця з рахунком 1:0. Перемогу в турнірі "маяківці" розіграли з сарненським "Фаворитом". Основний час закінчився з нічийним рахунком. У серії пенальті наші футболісти виявилися влучнішими - 6:5, таким чином повторивши успіх 2019 року.

Вітаємо команду з перемогою й бажаємо успіху в новому сезоні!

>>> Детальні результати <<<