Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 08.07.2024 11:46

8 липня 2024 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Тамара АЗІЗОВА провела чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді.

Члени комісії розглянули низку важливих питань, а саме:

- про готовність місцевих органів виконавчої влади забезпечити санітарне  та епідемічне благополуччя населення Немовицької громади  в літній період;

- про заходи щодо стабілізації епідемічної ситуації    керованих інфекцій в громаді;

- про стан протипожежного захисту закладів освіти та інших об’єктів з масовим перебуванням людей;

- про стан протипожежного захисту місць збирання, зберігання та переробки врожаю у 2024 році.

За результатами засідання комісії прийнято відповідне протокольне рішення з установленими термінами до виконання.

Фото без опису Фото без опису