Щодо створення «Алеї Героїв»

Дата: 15.04.2024 12:36

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ

НЕМОВИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

На звернення жительки с.Немовичі Токарчук Т.О. щодо створення «Алеї Героїв» в с.Немовичі, дане питання було винесене на обговорення  для  депутатів сільської ради  на сесію Немовицької сільської ради    17 жовтня 2023 року та  21 березня 2024 року.

На даний час сільською радою   здійснюється робота  по розробленню відповідного Положення про створення «Алеї Героїв» на кладовищах Немовицької територіальної громади в населених пунктах: села Немовичі, села Тинне та села Зносичі. З метою дотримання процедури набуттям даного Положення законної сили, в подальшому заплановано винесення  його на розгляд та схвалення виконавчого комітету сільської ради, про що в письмовій формі повідомлено заявницю.

Поряд з цим, вирішується питання про необхідність обговорення даного питання з  родинами загиблих Героїв.

Станом на сьогодні, рішення щодо   створення «Алеї  ГЕРОЇВ» в с.Немовичі,   Немовицькою сільською радою  -  не приймалось.

Відповідно до частини 3 Статті 23 Закону України «Про поховання та похоронну справу», рішенням виконавчих органів сільських, селищних, міських рад у місцях поховання можуть бути відведені сектори для почесних поховань, поховання померлих (загиблих) військовослужбовців (сектори військових поховань), а також сектори для поховання померлих за національною чи релігійною ознакою.