Українсько-швейцарський проект «Діємо для здоров’я. Все турбота.» продовжує працювати у Немовицькій територіальній громаді!

Дата: 12.04.2024 15:50

Українсько-швейцарський проект «Діємо для здоровя. Все турбота.» продовжує працювати у Немовицькій територіальній громаді!  Мобільна бригада в супроводі медичного та соціального працівників, а також  старости Олександра Омельковця розпочали роботу у с.Тинне.

Медичними працівниками КНП «Немовицький ЦПМСД» жителі громади, які задекларовані до даного закладу, попереджуються  завчасно (за згодою) до приїзду бригади за місцем проживання.

Представники вище зазначеного проекту проводять медичні обстеження, а саме: вимірювання глюкозу крові, сатурацію кисню та вимірювання артеріального тиску.  Всю необхідну інформацію передають сімейним лікарям. По потребі, пацієнтам надаються різні засоби гігієни, а саме: підгузники, медичні пеленки, вологі серветки, проти пролежневі матраси, тощо.

Мешканці Немовицької територіальної громади вдячні наданій допомозі  україно-швейцарським проєктом «Діємо для здоровя. Все турбота.». Це особливо важливо зараз, коли вся країна зазнає труднощів під час воєнного стану.