Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 12.04.2024 09:45

11 квітня 2024 року, головним спеціалістом відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Оленою ВЛАСЮК здійснювався черговий виїзний прийом громадян жителів Немовицької територіальної громади.

Відвідувачі отримали роз’яснення щодо діючого пенсійного законодавства, залежності розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати, професійні консультації з питань призначення, перерахунку пенсій, виплат пенсій через поштові відділення  та інших питань пенсійного забезпечення.

Варто зазначити, що прийом громадян з пенсійних питань проводиться у  другий четвер щомісяця з 10.00 год. до 14.00 год  у приміщенні Немовицької сільської ради за адресою с.Немовичі, Центральна, 4.

Дякуємо Головному управлінню Пенсійного фонду України в Рівненській області за сприяння у вирішенні питань, які виникають у пенсіонерів нашої громади