До уваги суб’єктів господарювання!
Немовицька сільська рада інформує, що відповідно до розпорядження Немовицького сільського голови від 1 квітня 2024 року №49-од передбачено встановлення заборон (обмежень) продажу алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртній основі, особам у військовій формі одягу та особам зі зброєю на території Немовицької громади Сарненського району Рівненської області, в умовах правового режиму та воєнного стану.
Просимо суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області незалежно від форми власності, та зареєстровані в установленому порядку і мають ліцензію на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями, забезпечити виконання вимог зазначеного розпорядження.