Знову болить, знову втрата Героя...

Дата: 28.03.2024 21:03

Війна завжди ходить поруч зі смертю, смутком та невимовною тугою. Знову пекельний біль ятрить серце. Білим янголом на щиті в Немовицьку громаду повертається наш відважний воїн, наш мужній захисник Вакулко Павло Леонідович, житель села Катеринівка.

33-річний солдат 60 батальйону "Поліські вовки", 104 бригади ТРО загинув на Харківському напрямку. Воїн боровся за волю та свободу нашої держави й щиро вірив, що Перемога вже скоро прийде на нашу землю та віддав за це найцінніше – своє життя.

Немовицька сільська рада висловлює щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям загиблого Героя. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи. Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишиться у наших серцях. Доземний уклін воїну-захиснику! Вічна пам’ять хороброму сину українського народу. Ми будемо пам’ятати!  Герої не вмирають!

Про дату, час та місце поховання Героя буде повідомлено додатково.