24 БЕРЕЗНЯ - РІЧНИЦЯ ЗАГИБЕЛІ ЗАХИСНИКА НЕМОВИЦЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ – РОМАНА ВЛАСЮКА

Дата: 24.03.2024 08:57

24 березня – трагічна дата для Немовицької громади. Рік тому, 24 березня 2023 року під час виконання  бойового завдання трагічно загинув  Власюк Роман Петрович. Народився Роман 13 листопада 1984 року в мальовничому  селі Зносичі  Сарненського району  Рівненської області. Хлопець у ранньому віці залишився без мами.  З 1990 року проживав у селі Катеринівка, там і пішов в початкову школу.  Старші класи навчався в Немовицькій школі. Після закінчення 9-го класу в 1999 р.  вступив  до ВПУ-22 м.Сарни.

У 2009 році Роман створив сім’ю. Був люблячим, добрим, порядним, дбайливим чоловіком і татом. Разом з дружиною та 2 дітьми проживав  у с.Зносичі.  У грудні 2022 р. був мобілізований до лав ЗСУ. Ніс службу  в селищі міського типу Білогорівка  Луганської області.

Обірвалося життя справжнього Патріота, надзвичайної та світлої Людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Роман був щирим, доброзичливим, працелюбним, відкритим у спілкуванні, завжди готовим підтримати та прийти на допомогу. Це був сильний, відважний та мужній Боєць, який боровся за свободу, за мир, за вільну Україну. Мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Саме таким він залишиться в нашій пам’яті.

Указом Президента України №315 захисника посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Вічний спочинок та світла пам’ять Герою! Низький уклін рідним та близьким Воїна Романа.

У річницю загибелі Романа Власюка просимо жителів громади вшанувати пам’ять Героя вдячним словом і молитвою. Пам’ятаймо про його жертовність…

Вічна слава та пам'ять Герою!