17 березня у Немовицькій територіальній громаді - День жалоби

Дата: 16.03.2024 18:38

17 березня на території Немовицької територіальної громади оголошено Днем жалоби в пам’ять про військовослужбовця Миколу Шепеля, який загинув захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність УкраїниВідповідне розпорядження підписав сільський голова.

На знак скорботи за загиблим забезпечити приспущення Державного Прапора України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності.

Також, 17 березня 2024 року скасовано проведення розважально-концертних заходів на території громади, заборонено звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування.

Гідно зустрінемо та проведемо в останню путь нашого героя-захисника, Шепеля Миколу Володимировича, 12 березня 1982 року народження,  який загинув 8 березня 2024 року на Запорізькому напрямку.

Орієнтовно  о 10.00 год. траурний  кортеж прибуде до села Немовичі.

Просимо зустріти українського воїна, Шепеля Миколу Володимировича, живим коридором шани та доєднатися до вшанування пам’яті захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з московськими окупантами.

Вшануймо і віддаймо честь нашому Герою.

Слава Україні! Героям Слава!