Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 15.02.2024 10:11

15 лютого 2024 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ провів позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Немовицькій сільській раді.

Учасники засідання розглянули низку важливих питань. А саме, було розглянуто  питання щодо встановлення обмежувальних заходів у зв’язку поширенням на території Немовицької територіальної громади грипу та ГРВІ.

Також, члени комісії ТЕБ та НС обговорили питання про розвиток та технічну модернізацію системи централізованого оповіщення населення громади про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій.

За результатами засідання комісії прийнято відповідне протокольне рішення з установленими термінами до виконання.