Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 11.10.2023 18:10

11 жовтня, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету  Немовицької сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ.  Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, благоустрою та комунальної сфери. Зокрема,  надано 4 дітям статус дитини, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, надано дозвіл на укладення договору про розподіл спадкового майна, схвалено «Звіт про виконання бюджету Немовицької сільської територіальної громади за 9 місяців 2023  року» та схвалено ряд важливих  програм Немовицької сільської ради, а саме:

- Програму пільгового перевезення учнів, які проживають на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області до місця навчання та у зворотному напрямку на 2024 - 2026 роки;

Програму забезпечення громадян Немовицької сільської ради, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання, лікарськими засобами та відповідними харчовими продуктами для спеціального дієтичного споживання на 2024-2026 роки;

Програму соціального захисту та підтримки внутрішньо переміщених та/або евакуйованих осіб на території Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області на 2024 рік;

- Програму виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду  на непрофесійній основі на території  Немовицької сільської ради на 2024 рік;

- Програму та порядку  здійснення компенсаційних виплат за надані пільги з телекомунікаційних послуг пільговим  категоріям населення  Немовицької сільської ради на 2024 рік;

- Програму фінансової підтримки комунального підприємства «БЛАГОСЕРВІС» Немовицької сільської ради на 2024 рік

- Програму охорони навколишнього природного середовища Немовицької сільської територіальної громади на 2024-2026 роки;

- Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Немовицькеій сільській раді Сарненського району Рівненської області на 2024-2026 роки;

Також, підтримано проект встановлення  тарифу на послугу навантажувача «MANITOU» МТ-Х 1033 ST 100PST3A S1,  що надається КП «БЛАГОСЕРВІС», який буде оприлюднено на офіційному сайті і протягом місяця буде здійснюватися обговорення. Встановлено тарифи на виробництво та постачання теплової енергії державному підприємству «Підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№46)».

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади у розділі "Офіційні документи" nemovycka-gromada.gov.ua/docs/.