І знову сумна звістка...

Дата: 10.10.2023 18:58

Честь та слава захиснику України Кичану Руслану Васильовичу, 10.10.1980 р.н., уродженцю села Зносичі, який повернувся з передової Запорізького напрямку та помер від серцевого нападу під час відпустки у місті Вараш.

Герой був мобілізований практично від початку повномасштабного вторгнення і попри стан здоров'я, без роздумів, пішов захищати наш мир і спокій.

Траурний кортеж з тілом Героя Руслана Кичана прибуде до села Зносичі 11 жовтня орієнтовно о 12.00-13.00 год. для поховання! То ж прохання у напрямку руху кортежу утворити "живий коридор" і гідно зустріти нашого Героя. Церемонія прощання розпочнеться о 13.00 год в центрі села біля церкви.

Ми всі у вічному боргу перед матерями й батьками, котрі виховали мужніх патріотів. І схиляємо голову перед дітьми, які втратили батьків... Наш обов`язок - берегти пам'ять про наших полеглих захисників та шанувати їхні героїчні вчинки.