Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 13.09.2023 21:15

Сьогодні, 13 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету  Немовицької сільської ради, яке провів сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ. Під час засідання було розглянуто низку важливих питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади.

У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались захисту прав дітей, соціальної сфери, тощо. Розглянуто заяву  щодо присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» жительці села Тинне.

Також, внесено зміни до рішення виконавчого комітету Немовицької сільської ради від 17.05.2018 року №44 «Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради та складу опікунської ради», а саме зміни до складу опікунської ради при виконавчому комітеті Немовицької сільської  ради.

З усіх питань порядку денного прийнято рішення, які відповідно до регламенту будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади ОФІЦІЙНІ ДОКУМЕНТИ