Щодо формувння місцевого бюджету на 2024 рік

Дата: 13.09.2023 20:48

13 вересня, сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ та начальник фінансового відділу Олена ЯКОВЕЦЬ взяли участь у засіданні щодо обговорення питань: особливостей формування бюджетів всіх рівнів на 2024 рік та  обговорення проблем, що виникають в процесі виконання бюджетів поточного року. У спільному ділозі взяли участь голова Рівненської ОВА Віталій КОВАЛЬ, керівники департаментів РОДА, представники Головного управління державної податкової служби у Рівненській області, керівники проєкту "Говерла" та голови територіальних громад Рівненської області.

Учасники засідання обрали для обговорення теми, які є важливими, з огляду на те, що в Україні триває війна. Зокрема, поділилися думками щодо актуальності Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2027 року. А саме: на які питання необхідно звернути увагу передусім, і які напрямки підсилити.

Директорка департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк розповіла про особливості формування місцевих бюджетів на 2024 рік в умовах воєнного стану, а також про стан виконання зведеного бюджету Рівненщини в поточному році.

Сплата земельних податків та орендної плати за землю – також були темами для обговорення.

Почули голови тергромад і про актуальні грантові можливості, які надає співпраця з Проєктом «Говерла».

Щира вдячність організаторам даного заходу.