З Днем фізичної культури і спорту

Дата: 09.09.2023 09:31

Щиро вітаю спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури та спорту, прихильників фізкультурно-спортивного руху та здорового способу життя з Днем фізичної культури і спорту.

Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності та патріотизму, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації й розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

Важко переоцінити значення фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті.

Зичу спортсменам високих здобутків та перемог у змаганнях на славу нашої громади. Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті та взірцем для підростаючого покоління.

В цей святковий день щиро бажаю усім Вам міцного здоров’я, добра і щастя, великої наполегливості та наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот!

З повагою

Немовицький сільський голова                                              Олександр ТРОХИМЕЦЬ