Участь у тренінгу «Спільно в єдності – ефективні ГО»

Дата: 07.09.2023 13:56

06 вересня 2023 року начальник відділу соціального захисту Світлана Потапович взяла участь у тренінгу «Спільно в єдності – ефективні ГО». Організатори вище зазначеного заходу представники регіонального комунікаційного центру, які працюють з даною категорією осіб регіонал-координаторка у Рівненській області Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин Олена Хотенко.

Основна тематика заходу – робота з родинами безвісти зниклих за особливих обставин, алгоритми оформлення справ та інша необхідна інформація для пошуку зниклих безвісти.

На тренінгу піднімались питання підтримки громадських ініціатив та розвитку соціального захисту населення, і сьогоднішній день був ще одним кроком на цьому шляху. Обмін досвідом, отримання корисних інструментів для розвитку діяльності у громадах, розбудова мережі професійних контактів і пошук партнерів для спільних проєктів.

Висловлюємо щиру подяку організаторам даного заходу.

Фото без опису   Фото без опису