І знову сумна звістка сколихнула громаду

Дата: 05.09.2023 15:25

Звістка про смерть українських захисників завжди є болісною…

Ще один український військовий, ще один наш земляк, що воював за мир та свободу нашої країни, пішов від нас. 02 вересня  2023 року захищаючи рідну землю від російських загарбників героїчно загинув на полі бою, у Запорізькому напрямку, житель села Немовичі Кардаш Юрій Іванович, (24.10.1976 р.), який мужньо боронив нашу Батьківщину з перших днів повномасштабного вторгнення російського окупанта.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади. Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи. Нехай світла пам’ять про Юрія назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та Незалежність України. Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава! Герої не вмирають!

Інформацію про церемонію прощання повідомимо згодом.