Дата: 07.08.2023 12:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

9 серпня 2023 року о 14 год. 00 хв. у Будинку культури с.Немовичі  (вул.Центральна, 6) відбудеться  засідання виконавчого комітету.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про  затвердження порядку денного засідання виконавчого комітетету   Немовицької сільської ради.

Інформує. Трохимець О.П. - сільський голова

Інформує. Генько Л.П. - головний лікар

3.Про утворення Немовицької сільської субланки Сарненської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Рівненської області та затвердження Положення про неї.

Інформує. Мичка Ю.Ю. - спеціаліст відділу

4.Про взяття на облік сім»ї, яка опинилася в складних життєвих обставинах.

Інформує: Потапович С.П. - начальник відділу соціального захисту

5.Про розгляд заяви Захарчук О.К

Інформує Панасюк С.Ф.-начальник служби у справах дітей

6.Про розгляд заяви Пупка І.М.

Інформує Панасюк С.Ф.-начальник служби у справах дітей

7.Про розгляд заяви Мичка Тетяни Сергіївни, щодо надання дозволу на відкриття закладу торгівлі з продажу промислових товарів в селі Немовичі вул..Яблунева, 102

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

8.Про розгляд заяви Мичка Тетяни Сергіївни, жительки села Немовичі, щодо погодження графіка роботи закладу торгівлі з продажу промислових товарів в селі Немовичі вул..Яблунева, 102

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

9.Про розгляд заяви дирекції сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Дубенська аграрна компанія», щодо присвоєння поштової адреси об»єкту будівництва (закінченому будівництвом об»єкту) нове будівництво зерноочисно-сушильного пункту в селі Тинне Сарненського району.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

10.Про розгляд заяви Вакулко Сніжани Миколаївни, жительки міста Сарни, щодо переведення дачного (садового) будинку №4 масив «Лиса гора» в селі Немовичі у жилий будинок.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

11.Про розгляд заяви Стаднік Олени Анатоліївни, жительки села Немовичі, щодо зміни поштової адреси її житловому будинку по вул..Центральна в селі Немовичі Сарненського району