До уваги суб’єктів господарювання

Дата: 17.07.2023 11:01

Повідомляємо, що Уряд США через Програму USAID АГРО безоплатно надає мінеральні добрива українським агровиробникам на осінню посівну кампанію. Кожен учасник програми зможе утримати 1 тонну нітроамофоски ( NPK 16:16:16/15:15:15) для основного та припосівного внесення.

За підтримки Міністерство аграрної політики та продовольства України реєстрація на отримання допомоги вже розпочалася в Державному  аграрному реєстрі (ДАР). Заявки приймаються виключно через ДАР, у розділі «Доступні програми» «Добрива NRK від USAID АГРО, 2023».Реєстрація буде тривати до вичерпання планових обсягів добрив.

Отримати допомогу  можуть агровиробники, які:

• мають в обробітку від 5 до 500 га у будь-якій області України (за винятком тимчасово окупованих територій),
  • вирощують зернові або олійні культури,
  • зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці, зокрема, сімейні фермерські господарства.

Крім того, повідомляємо, що наразі з’явилася можливість в кабінеті ДАР подання заявки на отримання вищезазначеної підтримки.

Звертаємо увагу, що в кабінетах ДАР необхідно актуалізувати дані про сільгосптоваровиробника, зокрема банківські реквізити.