ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадського обговорення ПРОЄКТІВ Правил благоустрою території населених пунктів Немовицької сільської територіальної громади

Дата: 03.07.2023 16:20

ПОВІДОМЛЕННЯ

Немовицька сільська рада представляє для розгляду та обговорення проєкти Правил благоустрою території населених пунктів Немовицької сільської територіальної громади та Правил з додержання тиші на території Немовицької сільської територіальної громади та в громадських місцях.

Проєкти знаходяться у відкритому доступі на офіційному сайті громади в розділі ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВА ДІЯЛЬНІСТЬ/ПРОЄКТИ ДЛЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ.

Обговорення проводиться у формі електронних консультацій з використанням офіційного веб-сайту Немовицької сільської ради та соціальних мереж протягом 1-го місяця з 03 липня 2023 року по 02 серпня 2023 року включно.

Пропозиції (зауваження) можна подати до 02 серпня 2023 року включно у письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, шляхом надсилання листів на поштову адресу: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с. Немовичі, вул.. Центральна, 4; на електронну адресу: nemovychi_investycij@ukr.net;

чи усній на особистому прийомі за адресою: 34540, Рівненська область, Сарненський район, с. Немовичі, вул.. Центральна, 4.

Юридичні особи подають пропозиції (зауваження) у письмовій чи електронній формі із зазначенням їх найменування та місцезнаходження.

Анонімні пропозиції (зауваження) не реєструються і не розглядаються.

Консультації з питання, що винесене на громадське обговорення можна отримати звернувшись на електронну адресу nemovychi_investycij@ukr.net