Привітання з Днем Конституції України

Дата: 28.06.2023 08:45

28 ЧЕРВНЯ – ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

Шановні жителі Немовицької громади!
У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави та спираючись на багатовікову історію українського державотворення, на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового товариства.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності та демократії, гарант незалежності й соборності України. Її найвища юридична сила, верховенство права, політична, економічна та ідеологічна багатоманітність — фундаментальні засади, на яких ґрунтується сьогодення і вибудовується майбутнє українського народу.

З нагоди Дня Конституції України хочу побажати вам, шановні земляки, єдності й сумління у дотриманні своїх конституційних прав та обов'язків. Бо у такий непростий час це особливо важливо для досягнення спільної мети – ПЕРЕМОГИ У БОРОТЬБІ ЗА ВОЛЮ, НЕЗАЛЕЖНІСТЬ ТА СУВЕРЕНІТЕТ УКРАЇНИ.

Щиро вірю у щасливе майбутнє України, в якій пануватимуть мир, добробут та порядок, а кожен вільний громадянин матиме можливості для праці, творчості, самореалізації та гідного життя. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

Зі святом Вас, дорогі земляки!

З повагою

Немовицький сільський голова                                              Олександр ТРОХИМЕЦЬ