Пролунав останній дзвінок у Тинненському ліцеї
14.06.2023 пролунав останній дзвінок у Тинненському ліцеї. Учням він сповістив про початок літніх канікул, а от випускникам – про старт дорослого життя.
Розпочали урочисту лінійку хвилиною мовчання за загиблими Героям на війні, підняттям Державного прапора та виконанням Гімну України.
Сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ - нагородив грамотами та подарунками дітей, які здобули перемоги та призові місця у обласних, всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Вчителям за сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий внесок у розвиток освіти та за підсумками 2022-2023 навчального року вручили Подяки.
Вітаємо всіх із закінченням навчального року. Щиро бажаємо всім учням спокійних літніх канікул під мирним небом України. Випускникам – відмінного старту на дорослому життєвому шляху. А вчителям – гордості і захопленості від успіхів своїх учнів та вихованців!