Виїзний прийом громадян жителів села Тинне

Дата: 02.06.2023 10:05

01.06.2023 року сільський голова Олександр ТРОХИМЕЦЬ  здійснив виїзний прийом громадян у Тинненському старостинському окрузі.

Присутніми на зустрічі жителями села було піднято низку питань, зокрема питань, які стосуються покращення благоустрою села Тинне та питань соціальної сфери населення.

Більшість  питань, які порушувались на виїзному прийомі громадян, вирішувались безпосередньо на місці, а решту -  взяті під особистий контроль головою Немовицької сільської ради.

В подальшому  виїзний прийом громадян сільського голови, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів та працівників виконавчого комітету здійснюватиметься згідно затвердженого графіку розміщеному на офіційному сайті громади в розділі  "Звернення громадян".