Річниця загибелі воїна-земляка

Дата: 24.05.2023 10:06

Минає рік як наша громада втретє відчула гіркоту втрати свого жителя – Царука Віталія Петровича.

Перша звістка сколихнула громаду 1 березня 2022 року, коли загинув уродженець села Зносичі – Федір Панасюк, боронячи столицю. А 5 квітня 2022 року перестало битись серце Онісковця Володимира Миколайовича, жителя села Тинне.

Увесь цей час родичі сумують за своїми близькими, ми вшановуємо пам’ять Героїв-земляків, схиляючи голови перед їхнім подвигом, які ціною свого життя відстоювали суверенітет нашої держави, а відійшовши у вічність, стали зразком мужності та патріотизму.

Сьогодні, 24 травня, в день загибелі Царука Віталія Петровича, вшануймо пам’ять Героя, який віддав життя за рідну землю та нашу свободу.

Минає рік від дня його загибелі, але миру на Україні ще немає. І наш обов’язок зробити все можливе, щоб жертва Віталія Царука та інших Героїв не була марною, щоб прапор України гордо майорів над вільною, мирною незалежною Державою.

Герої не вмирають, пам’ять про них живе вічно в наших серцях!

Слава Україні!

Героям Слава!