Великий футбол повертається!

Дата: 12.05.2023 14:06

У неділю 14 травня, після вимушеної річної перерви, розпочнеться Чемпіонат Сарненського району з футболу серед чоловіків! Участь в першості візьмуть 14 футбольних колективів, в тому числі три з Немовицької громади: "Сокіл" с. Немовичі, "Маяк" Зносичі, "Случ" с. Тинне.

Змагання пройдуть за коловою системою у два кола. Всього планується провести 26 ігрових турів, 182 матчі!

У першому турі зносицький "Маяк" приймає вдома "Граніт" Клесів, "Сокіл" с. Немовичі поїде "у гості" до с. Глушиця, а футболісти з Тинного відвідають с. Стрільськ. Тож, побажаємо нашим спортсменам у цих матчах і загалом у цьому футбольному сезоні, щоб спортивна майстерність не підводила, а фортуна завжди була на їхньому боці.

Нагадуємо, що стежити за рузультатами чемпіонату Сарненського району можна на офіційному сайті районнної федерації футболу за адресою sarnyfootball.wixsite.com .