Відбувся виїзний прийом громадян

Дата: 11.05.2023 13:56

11 травня 2023 року, головний спеціаліст відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області Галина ЮТОВЕЦЬ здійснила виїзний прийом громадян жителів нашої територіальної громади.

У ході виїзного прийому до фахівця Пенсійного фонду звернулось 20 жителів громади. Це пенсіонери, які перебувають на обліку в управлінні, та майбутні пенсіонери.

Відвідувачі отримали роз’яснення щодо діючого пенсійного законодавства, залежності розміру майбутньої пенсії від страхового стажу та розміру заробітної плати, професійні консультації з питань призначення, перерахунку пенсій, виплат пенсій через поштові відділення  та інших питань пенсійного забезпечення.

Варто зазначити, що у Немовицькій сільській раді прийом громадян з пенсійних питань проводиться у  другий четвер щомісяця з 10.00 год. до 14.00 год.

Дякуємо Головному управлінню Пенсійного фонду України в Рівненській області за сприяння у вирішенні питань, які виникають у пенсіонерів нашої громади.