ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на отримання у 2023 році Стипендії діячам культури та мистецтва

Дата: 09.05.2023 17:09

Стипендії призначаються громадянам України віком від 35 років, які здійснюють свою мистецьку діяльність у сферах літератури, музичного, образотворчого, театрального, хореографічного, декоративно-ужиткового мистецтва, кінематографії і фотомистецтва та інших видах художньої діяльності на Рівненщині і мають вагомі творчі досягнення.

Щороку призначається п’ять стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради діячам культури та мистецтва в розмірі двох тисяч гривень на місяць.

Пропозиції на здобуття Стипендії вносять структурні підрозділи у сфері культури органів місцевого самоврядування, обласні заклади культури і мистецтва, мистецькі навчальні заклади, творчі спілки та шляхом самовисування претендентів.

Для участі у конкурсі на одержання Стипендії   до 15 травня 2023 року управлінню культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації  подаються такі документи:

лист-клопотання;

характеристику кандидата. Характеристика повинна містити також визначення професійного, творчого потенціалу претендента;

копію документа, що посвідчує особу претендента;

довідку про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків. Фізичні особи, які через свої релігійні переконання відмовилися від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків, подають копію паспорта з відповідною відміткою;

матеріали, що підтверджують творчі досягнення (перелік, копії);

згоду  на  обробку  персональних даних претендентів відповідно  до  вимог

Закону України «Про захист персональних даних».

Претенденти на здобуття Стипендії шляхом самовисування подають: заяву у довільній формі;

автобіографію;

дві рекомендації від провідних діячів культури і мистецтва. Рекомендаційні листи заповнюються у вільній формі і повинні містити визначення професійного, творчого потенціалу претендента;

матеріали, що підтверджують творчі досягнення;

копію документа, що посвідчує особу;

згоду на обробку персональних даних відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».

Прийом документів  здійснюється  до  15 травня (включно)  2023  року за адресою: 33028, м. Рівне,  майдан Просвіти, 1, каб.119. email: kultura119@ukr.net

Документи, що не відповідають цим вимогам і подані з порушенням терміну подання до розгляду не приймаються.

Додаткова інформація за телефоном: 0966632731.