Служба у справах дітей інформує

Дата: 01.05.2023 17:12

У відповідності із Національною стратегією реформування системи інституційного догляду на 2017-2026 роки, схваленою розпорядженням Кабінету Міністрів України від 09.08.2017 року № 526-р, а також із врахуванням положень Конвенції ООН з прав дитини, основним напрямком політики щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування є розвиток різних форм сімейного виховання: усиновлення, опіка та піклування, прийомна сім’я, дитячі будинки сімейного типу. Саме ці форми виховання дітей спрямовані на підтримку сім’ї, створення умов для виховання та розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного. Зростання дитини в сім’ї має стати пріоритетом в усіх сферах державного управління, пов’язаних з реалізацією прав дитини. Тому з метою наближення до суспільства державної політики у сфері охорони дитинства, яка базується на забезпеченні прав і найкращих інтересів дитини, спрямовуються на підтримку сім’ї, створення умов для виховання та розвитку дітей у сім’ї або середовищі, максимально наближеному до сімейного, працівниками служби у справах дітей Немовицької сільської ради було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед прихожан релігійної громади ХВЄ с. Тинне щодо створення альтернативних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.