Відбувся виїзний прийом громадян у с.Гута-Перейма

Дата: 27.04.2023 17:01

27.04.2023 року з метою сприяння жителям сіл громади у вирішенні питань за місцем їх проживання начальник відділу соціального захисту Немовицької сільської ради Світлана ПОТАПОВИЧ здійснила плановий виїзний прийом громадян у селі Гута-Перейма, під час якого було обговорено ряд важливих питань та суспільних потреб  жителів даного населеного пункту.

На низку звернень  громадян було  надано фахові роз'яснення. Окреме колективне звернення від жителів с.Гута-Перейма  було передано на опрацювання до відповідних структурних підрозділів сільської  ради.

В подальшому виїзний прийом громадян здійснюватиметься згідно затвердженого графіку розміщеному на офіційному сайті громади в розділі  "Звернення громадян".