Відбулось чергове засідання сесії

Дата: 25.04.2023 17:06

25 квітня 2023 року під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ відбулася пленарне засідання сорок п'ятої сесії восьмого скликання Немовицької сільської ради. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів, працівникі Сарненської філії Рівненського обласного центру зайнятості, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів сільської ради та її виконавчого комітету, жителі громади.

Попередньо усі питання, які виносилися на сесійне засідання було розглянуто на постійних комісіях та рекомендовані до розгляду сесії сільської ради.

Згідно затвердженого порядку денного було ухвалено відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного веб-сайту сільської ради у розділі "Офіційні документи" nemovycka-gromada.gov.ua/docs/.