Зрізання аварійних дерев

Дата: 17.03.2023 15:50

З метою запобігання падіння сухих гілок та дерев на території громади, створення аварійних ситуацій, які становлять загрозу життю та зоров’ю місцевим жителям, знеструмлення  елекропостачання будинків, спричинення руйнації могил та пам’ятників на кладовищі в сільській раді працює постійна комісія  з питань виявлення аварійних, сухостійних дерев на території Немовицької сільської ради.

На численні звернення громадян та за результатами роботи вище названої комісії протягом тижня відбулось видалення та чистка аварійних та небезпечних насаджень у селах: Зносичі, Немовичі та Катеринівка.

Роботи здійснювались ККП «Благосервіс» Немовицької сільської ради із залученням фахівців по зрізанню дерев зі спеціальним обладнанням та спеціалістів Сарненського РЕМу. Роботи по зрізанню дерев   завершені, обрізана деревина буде використана як тверде паливо на потреби громади.

Дякуємо усім, хто долучився, за співпрацю та розуміння.