Відбулось засідання виконавчого комітету

Дата: 15.03.2023 16:22

15 березня, відбулось чергове засідання  виконавчого комітету сільської ради під головуванням сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ. Засідання розпочалося хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів.

У засіданні взяли участь 19 членів виконавчого комітету. Було розглянуто 15 питань порядку денного з різних сфер життєдіяльності громади та прийнято відповідні рішення.

З прийнятими рішеннями у встановлений чинним законодавством п'ятиденний термін можна буде ознайомитися на порталі документів офіційного веб-сайту сільської ради у розділі "Офіційні документи" nemovycka-gromada.gov.ua/docs/.