Дата: 13.03.2023 17:24

Увага! Відповідно до розпорядження сільського  голови від  13 березня 2023 року № 41-од "Про скликання засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради" 15 березня 2023 року  о 14:00 у приміщенні будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна,6) відбудеться засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1. Про  затвердження порядку денного засідання виконавчого комітетету  Немовицької сільської ради.

Інформує. Трохимець О.П.-сільський голова

2. Про звіт головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Немовицький центр первинної медико-санітарної допомоги» Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області про роботу підприємства

Звітує: Генько Л.П.-головний лікар  КНП «Немовицький

ЦПМСД» Сарненського району Рівненської області

3. Про погодження проекту «Програми протидії захворюванню на туберкульоз на території Немовицької сільської ради на 2023-2024 роки»

Інформує: Генько Л.П.-головний лікар  КНП «Немовицький

ЦПМСД» Сарненського району Рівненської області

4. Про створення комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Немовицької сільської ради

Інформує: Мартинюк Д.Ю. – в.о. нальника відділу юридичного, кадрового забезпеченя, мобілізаційної роботи та реєстрації

5. Про погодження проекту «Програми розвитку земельних відносин, раціонального використання та охорони земель на території Немовицької сільської ради на 2023-2025 роки»

Інформує: Телетьон Н.В.-в.о.начальника відділу земельних відносин

6. Про розроблення схеми санітарного очищення населених пунктів Немовицької сільської територіальної громади Сарненського району Рівненської області

Інформує: Крат О.В.-головний спеціаліст відділу економічного розвитку, інвестицій та ЖКГ

7. Про надання статусу дитини-сироти.

Інформує: Панасюк С.Ф.-начальник служби у справах дітей

8. Про надання статусу дитини-сироти.

Інформує: Панасюк С.Ф.-нач. служби у справах дітей

9. Про затвердження висновку опікунської ради про призначення помічника дієздатній фізичній особі

Інформує: Потапович С.П.-начальник відділу соціального захисту

10. Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна (піклувальника)

Інформує: Потапович С.П.-начальник відділу соціального захисту

11. Про розгляд звернення гр. Матюк З.П., щодо присвоєння почесного звання України «Мати – героїня»

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

12. Про розгляд заяви гр.. Бігун І.І.,щодо визначення можливості та  надання дозволу на встановлення тимчасової споруди торгівельного  призначення в селі Немовичі вул.Зелена, 24.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

13. Про розгляд заяви гр.. Бігун І.І.,щодо визначення можливості та  надання дозволу на встановлення тимчасової споруди торгівельного  призначення в селі Немовичі вул.Зелена, 26.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради