Відбувся Форум з питань бджільництва

Дата: 03.03.2023 09:52

2 березня 2023 року під головуванням   першого заступника  Міністра  аграрної політики та продовольства України Тараса ВИСОЦЬКОГО відбувся Форум, який стосувся галузі бджільництва. У роботі Форуму взяли участь і жителі нашої громади, зокрема пасічники та суб'єкти  господарювання агропромислового комплексу.

Присутні обговорили вимоги законодавства щодо застосування засобів захисту рослин, основні причини отруєння, заходи профілактики та механізми установлення факту отруєння бджіл.

Важливим етапом обговорення став алгоритм дій при отруєнні бджіл засобами захисту рослин, який був розроблений експертами. Це рекомендації, як діяти в таких ситуаціях.

Отриманні знання дозволять учасникам запобігти випадкам отруєння та загибелі бджіл при застосуванні пестицидів.