Відбувся турнір з футзалу пам’яті Павла Параниці

Дата: 20.02.2023 08:57

19 лютого у спортивній залі будинку культури села Катеринівка відбувся перший турнір з футзалу пам`яті Павла Параниці.

Він був депутатом Немовицької громади, гравцем футбольної команди "Сокіл" (с. Немовичі), суддею Сарненської асоціації футболу й людиної, яка жила спортом й завжди виступала за його розвиток.

Левова частка учасників турніру - це ті, з ким починав свій спортивний шлях Павло Володимирович - його друзі та колеги.

У напруженій, але дружній боротьбі серед трьох команд-учасників турніру перемогу здобула команда «Динамо» (с. Катеринівка), срібло виборола команда ФК Михнівка, бронза у ФК Немовичі.

Команди-призери були нагороджені грамотами та призовими. Крім того, були відзначені кращі в особистих номінаціях, зокрема найращий гравець, бомбардир, вболівальник тощо.