Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни

Дата: 20.02.2023 08:49

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні – це жалобний день, але він не про смерть, він якраз про героїчну боротьбу, про самопожертву, про готовність українського суспільства захищати державну незалежність України.

Цього дня ми вшановуємо відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права людини та майбутнє України. Небесна Сотня молиться за Україну. А ми молимося за них, – Героїв рідної землі. Ми повинні пам’ятати і не забувати героїчні сторінки нашої непростої історії, коли проливали кров патріоти. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Україна не раз підіймалася з колін, доводила ворогам свою нездоланність, йшла під кулі, щоб захистити свою державність, своїх дітей. Ми сьогодні знову долаємо ворога, захищаючи незалежність України.

Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстояв майбутнє для України. Вічна пам’ять героям, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі, рідній громаді!

Слава українському народові!Вічна слава Героям!

Немовицький сільський голова

Олександр ТРОХИМЕЦЬ