15 лютого – День вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

Дата: 15.02.2023 08:40

Сьогодні ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Ми віддаємо шану тим солдатам і офіцерам, які з честю та гідністю виконували свій військовий обов’язок у горах Афганістану, пустелях Іраку, при врегулюванні конфлікту в Югославії та в інших гарячих точках світу.

Цю дату було обрано не випадково – 34 роки тому останній радянський солдат покинув далеку землю Афганістану. Війна у чужій країні, яка тривала майже десять років, залишила гіркий слід у долях тисяч наших співвітчизників.

160 тисяч українців були на цій війні, 12 тисяч з них отримали поранення, контузії, були скалічені, а близько 3 тисяч наших земляків – не повернулися до своїх рідних домівок.

Ми низько схиляємо голови перед  світлою пам’яттю загиблих.

Більшість із вас і сьогодні в строю. Ваша мужність додає сили духу захисникам територіальної цілісності нашої держави. Ваш бойовий гарт, як ніколи, потрібен і в ці нелегкі для України дні, бо люди, обпалені війною, особливо гостро відчувають такі важливі цінності, як мир і злагода.

Шановні воїни-інтернаціоналісти! Дозвольте мені від імені територіальної громади, від себе особисто привітати усіх вас з річницею виведення  військ з Республіки Афганістан та з Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав!

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, мирного блакитного неба над головою!

Прийміть щиру подяку за вашу громадянську мужність, патріотизм та високе почуття інтернаціонального обов’язку.

Немовицький сільський голова

Олександр ТРОХИМЕЦЬ