Дата: 10.02.2023 15:05

ПОВІДОМЛЕННЯ

Увага! Відповідно до розпорядження сільського  голови від  10 лютого 2023 року № 24-од "Про скликання засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради" 15 лютого 2023 року  о 14:00 у приміщенні будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна,6) відбудеться засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про  затвердження порядку денного засідання виконавчого комітетету  Немовицької сільської ради.

Інформує. Трохимець О.П.-сільський голова

2.Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Немовицької сільської ради за 2022 рік

Інформує: Трохимець О.П.-сільський голова

3.Про організацію суспільно корисних робіт в умовах воєнного стану на території Немовицької сільської територіальної громади.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради

4.Про затвердження норм надання послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Немовицької сільської територіальної громади.

Інформує: Пацьола Ю.С.-директор ККП «Благосервіс»

5.Про затвердження річного плану надання послуг з поводження з побутовими відходами ККП «Благосервіс» на плановий період з 01 січня 2023 року.

Інформує: Пацьола Ю.С.-директор ККП «Благосервіс»

6.Про хід виконання Програми соціального захисту населення Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області за 2022 рік.

Інформує: Потапович С.П..-начальник відділу  соціального захисту

7.Про затвердження висновку опікунської ради про призначення помічника дієздатної фізичної особи.

Інформує: Потапович С.П..-начальник відділу  соціального захисту

8.Про складання уповноваженими особами актів обстеження матеріально-побутових умов домогосподарства фактичного місця проживання особи та інших актів.

Інформує: Потапович С.П..-начальник  відділу  соціального захисту

9.Про надання дозволу на розподіл спадкового майна

Інформує: Панасюк С.Ф.-начальник служби у справах дітей

10. Про внесення змін до складу Експертної комісії