Вони віддали життя за Україну…Героїв Немовицької громади нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Дата: 30.01.2023 16:24

Біль щодня тривожить душу кожного українця, адже наша держава втрачає кращих патріотів, а сім’ї залишаються без найдорожчих людей. За майбутнє нашої держави та за майбутнє наших дітей вони  віддають найдорожче - своє життя. Їхні імена  назавжди залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях!

Указом Президента України Володимира Зеленського від 9 січня 2023 року №8  за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, за вірність військовій присязі  орденом «За мужність» ІІІ ступеня нагороджено жителів с. Тинне Немовицької громади (посмертно):

Занозовського Михайла Олександровича, молодшого сержанта. Загинув 30 серпня  внаслідок артилерійського обстрілу, під час оборони Миколаївської області.

Царука Віталія Петровича, старшого солдата. Загинув 24 травня під час ворожого обстрілу у Донецькій області. Захиснику було 47 років.

Імена Михайло та Віталій, як і інших наших захисників, назавжди вписані золотими літерами у новітню історію України.

Мужні воїни й щирі патріоти, які боролися задля того, щоб жила Україна, щоб вона була вільною і незалежною.

Пам’ять про подвиг наших Героїв житиме вічно у наших серцях.

Низький уклін і вічна шана Героям України!