Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» та новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

Дата: 30.01.2023 15:39

В умовах сьогодення та ситуації в країні, як ніколи стоїть питання бережливого ставлення до природи та її збереження, залучення дітей до творчої та пізнавальної діяльності, формування практичних умінь та навичок учнів.

Відповідно, комунальний заклад «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради щороку проводить  обласну новорічно-різдвяну виставку «Новорічна композиція» та обласний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір». Враховуючи воєнний стан в Україні, обласний етап конкурсів проводився в дистанційному форматі.

Учні закладів Немовицької сільської ради також взяли участь у конкурсі і показали хороший результат.

Тож, відповідно, до наказу Станції юних натуралістів від 16.01.2023 №02  Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської  виставки-конкурсу «Український сувенір» нагородити дипломом  комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради ІІ ступеня переможців обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір» за органічне поєднання національних художніх традицій і сучасних тенденцій формотворення у роботах:

ЖИГУЛУ Анну, ученицю 7 класу, вихованку гуртка «Бісерне сяйво» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Новорічні прикраси» (керівник ДОРОШКО Лариса)

Відповідно, до наказу від 18. 01. 2023 №04 Про підсумки обласного етапу Всеукраїнської  новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція» нагородити дипломом комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради ІІ ступеня переможців обласного етапу Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»:

ОЛЕНІЧ Анну, ученицю 4 класу, вихованку гуртка «Дивосвіт» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Ялинка-хатинка для гнома» (керівник ЛЕВКОВА Галина)

ЄВТУШИНУ Аделіну, ученицю 4 класу Тинненської початкової школи Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Новорічні пригоди» (керівник ЦЮЗЬ Людмила)

ЛОБАСЮК Катерину, ученицю 11 класу, вихованку гуртка «Бісерне сяйво» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Новорічна ніч» (керівник ДОРОШКО Лариса)

АВЕРІНУ Єлизавету, ученицю 1-А класу Немовицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Різдвяна свічка» (керівник САФОНІК Віта)

БУЛЕЙКО Вікторію, ученицю 3 класу Тинненської початкової школи Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Новорічна незламність українців» (керівник КОРІНЕЦЬ Світлана)

СЛОВИКОВСЬКУ Олександру, ученицю 5-Б класу Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Ангели співають, мир проповідають» (керівник БАКУНЕЦЬ Лариса)

ПРИМАК Іванну, вихованку гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Бісероплетіння» Тинненського ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Паперовий тунель» (керівник ШМАЛЮХ Людмила);

ЛЕВКОВУ Анастасію, ученицю 2 класу, вихованку гуртка «Дивосвіт» Зносицького ліцею Немовицької сільської ради Сарненського району, за роботу «Новорічний настрій» (керівник ЛЕВКОВА Галина)

Щиро  бажаємо переможцям конкурсу безмежної наснаги, успішного навчання, а педагогам – мудрості і щедрості душі в їхній благородній справі. Нехай ці перемоги стануть лише початком ще більших нових досягнень, а здоровя, успіхи і прагнення до знань будуть Вашими постійними супутниками.