Немовицька сільська рада інформує!

Дата: 27.01.2023 18:35

Всі ми хочемо мати гарні дороги і питання стану доріг турбує кожного із нас та обговорюється серед мешканців громади. В нинішніх реаліях робимо все можливе і на численні звернення жителів села Тинне 25 січня 2023 року у Немовицькій  громаді були проведені роботи по грейдеруванню найбільш проблемних вуличних доріг у селі Тинне.

За попередньою домовленістю керівництва громади дані роботи були виконані в рамках спонсорської допомоги СГПП «СЛУЧ» Немовицькій сільській раді, як і на початку листопада 2022 року. Зауважимо, що керівництво СГПП «Случ» дбає не тільки про розвиток власного господарства, а й постійно бере участь у поліпшенні благоустрою с.Тинне.

Немовицька сільська рада висловлює щиру подяку керівництву СГПП «Случ», яке не так давно працює на  нашій території та систематично надає  транспорті послуги та інші види робіт нашій громаді.

Шановні жителі громади, велике прохання до всіх довіряти та черпати інформацію про життя громади тільки з офіційних джерел. Віддзеркалення усіх подій нашої громади є на офіційному веб-сайті Немовиццької сільської ради https://nemovycka-gromada.gov.ua//.

Зробимо нашу громаду затишною і комфортною для проживання! Роботи будуть продовжені. Працюємо далі.

Все буде Україна! Злагоди та миру всім нам!