На війні загинув ще один Герой з Немовицької громади

Дата: 26.01.2023 17:19

Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув житель села Тинне Онісковець Володимир Максимович 23.10.1981 р.н. 1 березня 2022 року він вступив до лав Збройних Сил України. Пройшовши підготовку на одному з полігонів Рівненщини, воював на Луганському напрямку, згодом переміщений на Херсонщину, де у вересні з ним обірвався зв'язок. З того часу вважався зниклим безвісти. І ось тільки завтра, 27 січня, повертається на свою рідну землю, але вже на щиті. Вдовою залишилася дружина.

Володимир Максимович залишиться в памяті знайомих щирою, спокійною і привітною людиною.

Зарано він приєднався до небесного війська. Вічна слава і пам'ять Герою! Співчуття родині та близьким! Ми в неоплатному боргу перед нашими Героями, що відійшли у вічність, захищаючи наше мирне життя, наше майбутнє, нашу незалежність. І просимо жителів громади зустріти похоронний кортеж живим коридором орієнтовно о 9.00 ранку і віддати останню шану загиблому.