Вітання з Хрещенням Господнім!

Дата: 19.01.2023 09:02

Шановна  громадо!

Прийміть щирі вітання з Водохрещем Господнім, Святим Йорданом!

Цей день знаменує величну подію в історії християнства – хрещення Божого Сина, Спасителя світу Ісуса Христа.

Нехай у цей світлий Празник Водохреща свята вода, благословенна самим Господом, зцілить кожного з нас, нашу душу і тіло. Нехай принесе з собою міцне здоров'я і чистоту думок, щоб ваше життя було щасливим і радісним.  Нехай Ваші оселі повняться радістю  і добром , наповнюються тільки позитивними емоціями та хорошими звістками! Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя!

Нехай Господь захистить усіх тих, хто захищає світло життя на передовій боротьби з пітьмою!Нехай свята вода окропить українську землю, а Божа благодать зійде у кожен дім та на всю Україну! І знову на всій священній землі запанує мир і любов!

Зі світлим та чистим Водохрещем!

ХРИСТОС ХРЕЩАЄТЬСЯ!!!

З повагою

Немовицький сільський голова                                       Олександр ТРОХИМЕЦЬ