І знову важкий біль… І знову тяжка втрата у Немовицькій громаді…

Дата: 17.01.2023 12:18

Чорна звістка торкнулася с. Зносичі...16.01.2023 року помер військовий Ярмушко Петро Володимирович 1969 р.н.

З перших днів війни Петро, незважаючи на своє здоров'я, пішов захищати свою країну від російської агресії. Пройшовши підготовку на Рівненщині, був направлений в Сумську область, а згодом в Донецьку.

На жаль, серце не витримало жорстоку буденність війни. Він помер, там в окопах, захищаючи мир і спокій нашої країни. Його позивний був  "дєд", але незважаючи на свій вік, він завжди був першим, допомагав та навчав молодших, його поважали і цінували!

Ціною свого життя він здійснив найбільший подвиг справжнього чоловіка - віддав своє життя за цілісність і незалежність України.

Ми низько схиляємо голову перед загиблим, розділяємо біль втрати з рідними, близькими та друзями.

Вічна пам’ять та шана Герою!