СБУ Рівненщини закликає українців бути пильними і дотримуватися безпекових рекомендацій

Дата: 06.01.2023 14:12

З моменту широкомасштабного російського вторгнення ворог продемонстрував свою цинічну політику щодо мирного населення.

Ворога особливо зачіпає незламність українських захисників та наш патріотизм. Тож, зважаючи на дії країни-терориста, провокацій можна очікувати і в найближчі святкові дні.

Тож звертаємо увагу, що у даний період необхідні пильність і свідоме ставлення до безпеки з боку кожного громадянина.

Відтак, закликаємо українців:

• дотримуватися комендантської години, встановленої для вашого регіону;
  • не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і перебувати в укриттях;
  • обмежити відвідування масових заходів у публічних і громадських місцях;
  • повідомляти правоохоронні органи про підозрілі предмети та осіб, які перебувають у неналежних місцях.

Та головне, у будь-який час – допомагати українським захисникам наближати нашу Перемогу! Все буде Україна!

Нагадуємо, що в Управлінні СБ України в Рівненській області працює спеціальна гаряча лінія (0362) 62-43-43, а також відповідна електронна пошта: usbu_riv@ssu.gov.ua

Інформація, отримана через телефон довіри СБУ, є конфіденційною і буде ретельно перевірена.

Рівненська обласна державна адміністрація