Привітання Немовицького сільського голови Олександра ТРОХИМЦЯ з Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2023 11:51

Шановні жителі Немовицької громади, від щирого серця, вітаю вас з Різдвом Христовим!

Різдво – це завжди народження надії на краще, на здійснення найбільш заповітніших мрій і помислів.

Щиро бажаю, кожному з вас, в ці святкові дні, бути поруч зі своїми близькими, обійняти, побачити чи принаймні почути голос дорогих вам людей!

Нехай із першою різдвяною зіркою у Ваш дім зійде Боже благословення, яке стане запорукою миру, достатку, надії та впевненості, здійсняться найзаповітніші мрії.

Я щиро дякую кожному з вас за витримку та стійкість, особлива подяка, від нашої громади, всім тим, хто боронить сьогодні нашу країну, а саме військовослужбовцям Збройних Сил України за мужність та героїзм, за те, що Україна вистояла. За те, що Україна є. За те, що Україна буде.

Славимо Господа нашого Ісуса Христа, віримо в Збройні сили України та цінуємо найдорожче, що в нас є - своїх рідних та нашу Україну.

Нехай завжди будуть живі та здорові ті, з ким ми поділяємо радість Різдва. Ті, кого хочеться щиро привітати: «Христос народився!», а у відповідь почути: «Славімо його!».

Безпечного та спокійного свята!

З прийдешнім Різдвом Христовим!!!

З повагою Немовицький

сільський голова