Дата: 19.12.2022 16:25

ПОВІДОМЛЕННЯ

Увага! Відповідно до розпорядження сільського  голови від 13 грудня 2022 року № 169-од "Про скликання засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради" 22 грудня 2022 року  о 14:00 в приміщенні будинку культури с. Немовичі (вул.Центральна,6) відбудеться засідання виконавчого комітету Немовицької сільської ради.

Орієнтовний порядок денний:

1.Про  затвердження порядку денного засідання виконавчого комітетету  Немовицької сільської ради.

Інформує. Трохимець О.П.-сільський голова

2.Про схвалення бюджету Немовицької сільської територіальної громади на 2023 рік

Інформує: Яковець О.І.-нач.фінансового відділу.

3.Про затвердження клопотання опікунської ради про продовження строку дії рішення Сарненського районного суду в Рівненській області від 28 березня 2018 року у справі №572320617

Інформує: Потапович С.П.-нач відділу соціального захисту

4.Про розгляд заяви Тимчук Олени Анатоліївни, щодо надання дозволу на відкриття закладу торгівлі в селі Немовичі вул.Хміль, та погодження графіка роботи закладу торгівлі.

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

5. Про розгляд заяви гр. Никончука Олексія Сергійовича, щодо визначення можливості та надання дозволу на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в селі Немовичі вул.Зелена, 28

Інформує: Колядко М.І.-секретар сільської ради.

Додаток 2